tDSQ1Vkxq5mz4M7nba6WDK5D6_Q وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نود۳۲ - یوزر نیم پسورد نود 32
 
نوشته شده توسط : amin555

برای این منظور راه های مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید از یکی از این راهکارها استفاده کنید. اولین و ساده ترین راه برای وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نود ۳۲ استفاده از کلید میانبر است. بدین صورت پنجره‌ی اصلی برنامه Nod32 را باز کرده و سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl+U را از صفحه کلید بفشارید. با این کار پنجره‌ی license deteils برایتان باز می‌شود. از اینجا همه چیز واضح است. حالا باید نام کاربری را در بخش Usarname و رمز خود را در قسمت Password وارد نمایید و سپس بروی دکمه‌ی OK کلیک کنید. نمای این پنجره را در نسخه ۶ ESET Smart Security در زیر مشاهده می‌کنید.

در نسخه‌های قبل از نسخه ۶ این ضد ویروس، شما می‌توانستید از بخش Update هم اقدام به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور کنید. ولی یک روش دیگر عمومی هم وجود دارد و آن استفاده از بخش تنظیمات پیشرفته است که این پنجره را باز کرده و به زیر شاخه Update از شاخه‌ی اصلی Update مراجعه می‌کنید و سپس از این قسمت برای وارد کردن نام کاربری و رمزعبور نود۳۲ استفاده کنید. در نهایت اگر از شیوه‌ی اول استفاده کنید، بهتر و راحت‌تر است و به راحتی پس از آن می‌توانید ضد ویروس را بروزرسانی نمایید.

اگر نام کاربری و رمز عبوری که وارد کردید درست باشد، برنامه سعی در برقراری ارتباط با پایگاه داده سایت ESET می‌کند و خود را برورزسانی می‌کند.
:: برچسب‌ها: وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نود۳۲, نام کاربری و رمز عبور نود۳۲, وارد کردن نام کاربری, نود۳۲
تاریخ انتشار : شنبه ٢۳ آذر ۱۳٩٢ | نظرات ()